صفرتاصد ایجاد کمپین فروش خودرو

ثبت یک آگهی فروش خودرو در سایت پدال، آغاز ایجاد کمپینی تخصصی و فراگیر برای معرفی خودروی شما به منظور فروش آسانتر و سریع‌تر آن می‌باشد.
بعد از ثبت‌نام و ثبت مشخصات خودروی مورد نظر، فرایند ایجاد کمپین فروش این خودرو آغاز می‌شود. ما ابتدا بنر یا بنرهایی را به صورت اختصاصی برای این خودرو طراحی می‌نماییم. سپس این بنرها را در مجموعه‌ای از سایت‌های تخصصی خودرو و یا سایت‌های عمومی خاص با مخاطبان بلقوه منتشر می‌نماییم. برای هر آگهی و کمپین فروش خودرو ما به طور میانگین تا یک میلیون بازدید از آگهی شما را برنامه‌ریزی می‌نماییم. در صورتی که قیمت فروش خودرو مناسب باشد، احتمال معامله آن با این حجم از اگهی فراگیر بسیار بالا خواهد بود.

صفحه فرود

ثبت هر آگهی فروش خودرو منجر به ساخت یک صفحه اختصاصی برای همان محصول در سایت پدال می‌شود. اینجا صفحه‌ای است که مخاطبان کمپین شما سرانجام از آن بازدید کرده و مشخصات و تصاویر کامل خودرو را مشاهده می‌نمایند.

مزایای ما

امروزه سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های آگهی دهنده بسیاری را می‌توانیم بیابیم که امکان ایجاد آگهی فروش خودرو در انها وجود دارد. با این وجود معایب فراوانی چون متمرکز نبودن روی خودروهای مدل بالا و پراکندگی همه انواع خودرو، تعداد بالای آگهی ها و به طبع آن از دسترس خارج شدن سریع آگهی از دید مخاطبان، شوخی بودن بسیاری از آگهی‌ها و یا مشکلات عدم اطمینان و نشر در فضایی عمومی و غیر تخصصی با مخاطبانی غیر هدفمند می‌تواند باعث شود تا تاثیر مثبت چندانی در بسیاری از آگهی‌های فروش خودروهای مدل بالا در این سیستم‌ها عاید نگردد. ما علاوه بر نشر آگهی‌ها در خود سایت پدال به عنوان یک سایت پرمخاطب و محبوب خودرویی، می‌توانیم بنرهای آگهی شما را در مجموعه‌ای از سایت‌های معتبرخودرویی و یا سایت‌های پرمخاطب مطرح نشر نماییم.

آگهی شما در کجاها منتشر می‌شود؟

علاوه بر ایجاد صفحه اختصاصی آگهی در آدرس plus.pedal.ir، بنر شما در خود سایت پدال در آدرس pedal.ir نیز به نمایش گذاشته می‌شود. بعلاوه دهها سایت پر مخاطب تخصصی نیز به کمپین آگهی شما اضافه می‌شوند تا تعداد بسیار بیشتری از مخاطبان بتوانند این آگهی را مشاهده و در صورت علاقه روی آن کلیک نموده یا با شما تماس بگیرند.

29 آبان 1398 3:46 ب.ظ