راهنمای ثبت آگهی

از اینکه رسانه پدال را برای نشر آگهی خود انتخاب نموده اید سپاسگذاریم. در اینجا سعی داریم تا فضای مناسب و فرصتی بهتر برای تحقق امکان فروش خودروهای مدل بالا و لوکس را بدون واسطه و به صورت مستقیم فراهم سازیم. هدف ما امکان سرعت بخشیدن به معاملات و یافتن بهترین گزینه ها برای خریداران است.

 

راهنمای ایجاد کمپین فروش خودرو

فرآیند ثبت آگهی فروش خودرو بسیار ساده طراحی شده است. در ابتدا لازم است از لینک ثبت اگهی در منوی بالای صفحه شروع نمایید. قبل از آغاز مراحل در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از شما درخواست می شود تا ثبت نام کنید. سپس می توانید با انتخاب برند خودروی مورد نظر، فرایند ثبت آگهی را آغاز نمایید. در انتها حتما گزینه پذیرش و ثبت آگهی را انتخاب نمایید. آگهی شما بعد از بازنگری و تایید در سایت به نمایش درخواهد آمد.

پس از تایید اولیه آگهی شما توسط مدیریت سایت، فرایند ایجاد کمپینی فراگیر برای تاثیرگذاری حداکثری ان آغاز می‌شود. ابتدا ما یک یا تعداد بیشتری بنر در سایزهای مختلف متناسب با سایت‌ها یا شبکه‌های مخاطب هدف به صورت اختصاصی برای خودروی شما طراحی می‌کنیم. سپس این بنرها در سایت‌های ممتاز، ترجیحا اختصاصی با مخاطبان خاص به نمایش گذاشته خواهد شد. هر بنر فروشخودروی شما حدودا یک میلیون بازدید خواهد داشت و ممکن است از این میزان درصدی مناسب بدان متمایل شده و یا برای کسب اطلاعات تکمیلی آن اقدام نمایند.
 

مقررات پایه

ما تنها آگهی مرتبط با خودروهای مدل بالا و لوکس نو یا کارکرده را می پذیریم. بدین ترتیب خودروهای چینی، ارزان قیمت و غیر لوکس مورد پذیرش قرار نخواهند گرفت. خودروهای معیوب، تصادفی، دارای مشکل قانونی و اسنادی، بسیار قدیمی غیر کلاسیک، دارای مشکلات فنی و ظاهری و با قیمت های غیر معقول نیز قابل ثبت و انتشار نخواهند بود. توجه فرمایید که هر آگهی حداقل نیاز به چند عکس از خودروی مورد نظر دارد. مشخصات خودرو باید به صورت صادقانه و صحیح نوشته شود و قیمت پیشنهادی نیز منصفانه باشد. ثبت آگهی به معنی قبول مقررات سایت پدال در این زمینه خواهد بود. در صورت تشخیص اسپم بودن و غیر واقعی بودن مورد آگهی، کاربر خاطی بلوکه شده و اگهی بلافاصله حذف خواهد شد.

 

ویرایش آگهی

آگهی دهنده می تواند در هر زمان نسبت به حذف، ویرایش یا تکمیل اطلاعات آگهی خود اقدام نماید. پس از زمان فروش خودروی مورد نظر، لطفا گزینه “فروخته شد” را انتخاب نمایید تا اطلاعات تماس شما از اگهی حذف گردد.

 

نمایش آگهی در پدال

علاوه بر نمایش فراگیر آگهی فروش خودروی شما در سایت‌های مختلف، این آگهی های بنری در سایت پدال نیز به نمایش گذاشته می‌شوند. این، فرصتی طلایی و استثنایی برای نمایش به دهها هزار کاربر روزانه سایت پدال را فراهم می سازند. کمپین شما در سایت اصلی پدال نیز به صورت یک بنر اختصاصی همراه با لینک به صفحه آگهی منتشر خواهند شد. .

محل نمایش بنر آگهی های ویژه در مجله دال
 

تعرفه ایجاد آگهی
طبیعی است که این امکان تنها با پرداخت هزینه آن میسر خواهد بود که البته رقمی بسیار ناچیز برای آن درنظر گرفته شده است که با توجه به تنوع و تکثر مخاطبان، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. از آنجا که پدال در حال حاضر تنها به ثمربخشی حداکثری و کسب رضایت مخاطبان و فروشندگان اولویت داده، بنابراین تمام وجوه تعرفه، صرف تبلیغ شما در سایت‌های مختلف خواهد شد و هزینه تبلیغ شما در سایت اصلی پدال و هزینه‌های دیگر نظیر طراحی بنر و مدیریت کمپین فعلا رایگان خواهد بود.

راهنمای خریداران

سایت پدال هیچ مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات مرتبط با آگهی های ثبت شده را نمی پذیرد و بنابراین شخصا و راساً باید نسبت به کسب اطمینان لازم و کافی از مورد معامله، اقدام نمایید. ما هیچ کنترلی روی خودروی تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‏ های کاربران نداریم و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها با خود کاربران است. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.خودروهای کارکرده را به کارشناسان خبره نشان داده و از پیش خرید خودروها نیز خودداری فرمایید.