خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

راهنمای ثبت آگهی

از اینکه رسانه پدال را برای نشر اگهی خود انتخاب نموده اید سپاسگذاریم. در اینجا سعی داریم تا فضای مناسب و فرصتی بهتر برای تحقق امکان فروش خودروهای مدل بالا و لوکس را بدون واسطه و به صورت مستقیم فراهم سازیم. هدف ما امکان سرعت بخشیدن به معاملات و یافتن بهترین گزینه ها برای خریداران است.

 

راهنمای ثبت آگهی فروش خودرو

فرآیند ثبت آگهی فروش خودرو بسیار ساده طراحی شده است. در ابتدا لازم است از لینک ثبت اگهی در منوی بالای صفحه شروع نمایید. قبل از آغاز مراحل در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از شما درخواست می شود تا ثبت نام کنید. سپس می توانید با انتخاب برند خودروی مورد نظر، فرایند ثبت آگهی را آغاز نمایید. در انتها حتما گزینه پذیرش و ثبت آگهی را انتخاب نمایید. آگهی شما بعد از بازنگری و تایید در سایت به نمایش درخواهد آمد.

 

مقررات پایه

ما تنها آگهی مرتبط با خودروهای مدل بالا و لوکس نو یا کارکرده را می پذیریم. بدین ترتیب خودروهای چینی، ارزان قیمت و غیر لوکس مورد پذیرش قرار نخواهند گرفت. خودروهای معیوب، تصادفی، دارای مشکل قانونی و اسنادی، بسیار قدیمی غیر کلاسیک، دارای مشکلات فنی و ظاهری و با قیمت های غیر معقول نیز قابل ثبت و انتشار نخواهند بود. توجه فرمایید که هر آگهی حداقل نیاز به چند عکس از خودروی مورد نظر دارد. مشخصات خودرو باید به صورت صادقانه و صحیح نوشته شود و قیمت پیشنهادی نیز منصفانه باشد. ثبت آگهی به معنی قبول مقررات سایت پدال در این زمینه خواهد بود. در صورت تشخیص اسپم بودن و غیر واقعی بودن مورد آگهی، کاربر خاطی بلوکه شده و اگهی بلافاصله حذف خواهد شد.

 

ویرایش آگهی

آگهی دهنده می تواند در هر زمان نسبت به حذف، ویرایش یا تکمیل اطلاعات آگهی خود اقدام نماید. پس از زمان فروش خودروی مورد نظر، لطفا گزینه “فروخته شد” را انتخاب نمایید تا اطلاعات تماس شما از اگهی حذف گردد.

 

آگهی های ویژه

آگهی های ویژه، فرصتی طلایی و استثنایی برای نمایش به دهها هزار کاربر روزانه سایت پدال را فراهم می سازند. آگهی های ویژه در سایت اصلی پدال نیز به صورت یک بنر اختصاصی همراه با لینک به صفحه آگهی منتشر خواهند شد. طبیعی است که این امکان تنها با پرداخت هزینه آن میسر خواهد بود که البته رقمی بسیار ناچیز برای آن درنظر گرفته شده است که با توجه به تنوع و تکثر مخاطبان، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

محل نمایش بنر آگهی های ویژه در مجله دال
 

راهنمای خریداران

سایت پدال هیچ مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات مرتبط با آگهی های ثبت شده را نمی پذیرد و بنابراین شخصا و راساً باید نسبت به کسب اطمینان لازم و کافی از مورد معامله، اقدام نمایید. ما هیچ کنترلی روی خودروی تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‏ های کاربران نداریم و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها با خود کاربران است. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.خودروهای کارکرده را به کارشناسان خبره نشان داده و از پیش خرید خودروها نیز خودداری فرمایید.